gototopgototop
27.09.2021

Корисні посилання

Степанівський МНВК

 

Міністерство освіти і науки України

 

ІППО

 

КОСТЯНТИНІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Педагогічна преса

Останні коментарі

RSS
07.10.2014 00:00
Печать PDF
+ 0
+ 0

Про роботу Міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів Костянтинівка в сучасних умовах

 Межшкольный учебно-производственный комбинат г.Константиновка

 

 


 Міжшкільний навчально-виробничий комбінат м.Костянтинівка


 Саме життя свого часу породило нову форму трудової підготовки і професійної орієнтації шкільної учнівства. Урядова постанова назвала цю форму - міжшкільних навчально-виробничих комбінатом. У 1978 році в Костянтинівці був створений такий комбінат. Всім відомо, що значення і роль даної форми трудового навчання і професійної орієнтації і до сих пір не всіма оцінюється однозначно. Ми ж стояли і стоїмо на твердих позиціях: комбінати вдала форма професійної підготовки молоді та життєва практика однозначно це підтвердила


Характерним в роботі педколективу нашого комбінату є напрямок його діяльності на задоволення потреби в кадрах для багатьох галузей народного господарства міста. І саме створення комбінату було обумовлено перш за все значним попитом на працівників робітничих професій на підприємствах. Перехід суспільства на нові економічні умови кардинально змінив наші підходи, наші оцінки. Колектив не тільки не розгубився в складних обставинах, але і наполегливо почав шукати нові форми організації роботи. Сьогодні з великим задоволенням говоримо, що ми вижили, вийшли зі скрути і набрали нових обертів. Найголовніше - анітрохи не змінили своєї думки про роль такого навчально-виховного закладу в житті молоді. Тому, колектив КПК направив свою роботу з професійної підготовки учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста та вперше, за час свого існування, в 2014 році відповідно до акредитаційної комісії від 3 червня 2014 роки (наказ Міністерства освіти і науки України від 11.06.2014г. № 2323л) визнаний Костянтинівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат атестування з профільного технічної освіти на 10 років, т. е. до 2024года


Назву професії, які отримують наші випускники сьогодні, а саме: водії транспортних засобів категорії "В, С1, С", водії транспортних засобів категорії "В", Оператор комп'ютерного набору, секретар керівника, Продавець продовольчих товарів, Швачка, Закрійник, Штукатур, Кухар Автослюсар Економіст. Звичайно, в нинішніх складних економічних умовах випускника важкувато працевлаштувати на виробництві. Але ми переконані, що отримана молодою людиною спеціальність так чи інакше в житті знадобиться.


У комбінаті у вільний час здійснюється підготовка та перепідготовка водіїв, з числа дорослого населення: Водії транспортних засобів категорії "В, С1, С", Водії транспортних засобів категорії "В", Водії транспортних засобів категорії "А", "А1".


Колектив навчального закладу проводить значну профорієнтаційну роботу, допомагає учням правильно визначитися з вибором професії на майбутнє. Проходять зустрічі-бесіди, дні відкритих дверей, презентації професій, конкурси "Кращий за професією" і т.д. У цій справі значна частина належить психологічну службу комбінату. Групові та індивідуальні тести направляють школярів на правильну професійну орієнтацію відповідно до їх здібностей і можливостей.


Безперечно, що основним багатством нашого трудового колективу є кадри - майстри виробничого навчання, викладачі. Всі вони майстри своєї справи, працюють в основному з часу заснування комбінату. Турботою адміністрації є підвищення майстерності педагогічних працівників, від чого залежить рівень знань наших вихованців. Згідно з графіком проводиться курсова перепідготовка викладачів і майстрів виробничого навчання. Всі вони вивчають і застосовують досвід викладачів інших МНВК, профтехучилищ, опрацьовують матеріали педагогічної майстерності.


 Найкраща можливість введення профільної підготовки та професійного навчання як раз на базі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

Становление МУПК г. Константиновка, Межшкольный учебно-производственный комбинат г.Константиновка

 

Становление МУПК г. Константиновка, Межшкольный учебно-производственный комбинат г.Константиновка

 

Становление МУПК г. Константиновка, Межшкольный учебно-производственный комбинат г.Константиновка

Обновлено 09.02.2018 10:22
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии   

 
0 #9 larbugs 21.09.2021 15:04
buyplaquenilcv.com/ - plaquenil usage
 
 
0 #8 larbugs 21.09.2021 14:54
buyplaquenilcv.com/ - hydroxychloroqu ine over the counter
 
 
0 #7 fiencelic 20.09.2021 22:29
buyzithromaxinf.com/ - zithromax and penicillin allergy
 
 
0 #6 chailky 19.09.2021 11:05
Plaquenil
 
 
0 #5 Poerceize 17.09.2021 01:03
where can i buy zithromax without a prescription
 
 
0 #4 Poerceize 17.09.2021 00:59
where can i buy zithromax
 
 
0 #3 EagersSer 16.09.2021 23:53
can i buy priligy in mexico
 
 
0 #2 Poerceize 16.09.2021 22:47
Zithromax
 
 
0 #1 enveneilm 05.09.2021 04:58
where can i buy cialis on line
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Наша кнопка

104x47 Код
Межшкольный учебно-производственный комбинат г. Константиновка

Опитування

Яка спеціальність Вам подобається?
 

Хто в мережі

Сейчас на сайте:
  • 18 гостей
Новые пользователи:
  • Виталий
  • Сергей