gototopgototop
03.08.2021

Корисні посилання

Степанівський МНВК

 

Міністерство освіти і науки України

 

ІППО

 

КОСТЯНТИНІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Педагогічна преса

Останні коментарі

RSS
+ 0
+ 0

 

Група "Швачка"

 

     З шматка тканини закрійник і швачка створюють диво.

  Від мистецтва швачок багато в чому залежить краса, елегантність, зручність нашого одягу, а, отже, і гарний настрій, працездатність. Даною професією може опанувати будь-яка дівчина, що має нормальне здоров'я і хороший зір. Важливі для успішної роботи швачки такі якості, як посидючість, врівноваженість, емоційна стійкість. Залежно від виконуваних операцій швачці потрібно в одних випадках переважно акуратність, ретельність, точний розрахунок рухів (виконання оздоблювальних строчок, сточування швів складної форми і ін.), В інших - швидкість рухів, рішучість (сточування довгих швів, обслуговування швейних автоматів і ін. ).


   Щоб надати речі легкість, нову, оригінальну лінію, деталь, обробку, щоб плаття або костюм стали особливими, необхідні творчі здібності, художня уява, естетичний смак. Потрібно вміти подумки чітко уявляти, як, наприклад, буде виглядати той чи інший фасон, колір, форма вироби на настільки різних по росту, повноти, віком, кольором волосся, характером людьми. Цим займається закрійник.

   Від закрійника потрібні також уважність, акуратність, доброзичливе ставлення до людей, бажання бачити їх задоволеними і щасливими.

   Сучасні швейні цехи - просторі, чисті, світлі приміщення з великою кількістю зелені, з акваріумами, які сприяють створенню сприятливого мікроклімату.

Швейное дело МУПК г. Константиновка

Обновлено 14.05.2018 09:38
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Наша кнопка

104x47 Код
Межшкольный учебно-производственный комбинат г. Константиновка

Опитування

Яка спеціальність Вам подобається?
 

Хто в мережі

Сейчас на сайте:
  • 14 гостей
Новые пользователи:
  • Виталий
  • Сергей