gototopgototop
27.09.2021

Корисні посилання

Степанівський МНВК

 

Міністерство освіти і науки України

 

ІППО

 

КОСТЯНТИНІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Педагогічна преса

Останні коментарі

RSS
Печать PDF
+ 0
+ 0

Результати виховної роботи

 Виконуючи завдання і реалізуючи основні принципи виховної роботи, МНВК орієнтується на нормативно-правову базу з питань виховної роботи, а саме закон України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону Дитинства», «Декларацію прав дитини» та нормативно-правові акти, документи міністерства освіти і науки України, національно-патріотичного виховання.

Виховна робота педагогічного колективу МНВК була підпорядкована проблемній темі МНВК на рік: «Формування морально-духовної життєво компетентної особистості».

Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом року здійснювалась за основними напрямками: національно-громадянське виховання, національно-патріотичне виховання, екологічне виховання та формування здорового способу життя, трудове виховання та профорієнтаційна робота, творчій розвиток особистостей.

Слід зазначити, що в комбінаті в цілому на належному рівні налагоджена система організації та контролю за роботою щодо здобуття загальнообов’язкової середньої освіти та обліком відвідування школярів. За вересень – травень 2016-2017 навчального року на засіданнях наради при директорові, на засіданні педагогічної ради розглядалися питання про посилення контролю за відвідуванням учнями комбінату, про охоплення дітей і підлітків повною загальною середньою освітою, здійснюється аналіз відвідування учнями занять, про що свідчать протоколи нарад.

Виховна робота комбінату була спрямована на вирішення таких завдань: створення умов для розумового, морального розвитку учнів, турбота про здоров’я учнів, пропаганда здорового способу життя; трудове виховання як одна з складових підготовки учнів до дорослого життя; виховання патріотичної людини, людини з вірною національною свідомістю та патріотичним боргом перед державою; продовження роботи психолого-педагогічної служби з педагогами, учнями, батьками.

Виховний процес здійснювали 14 вчителів, заступник директора з навчально-виховної роботи, практичний психолог. З них вищу освіту мають 10, середню спеціальну – 4.

Вчителі спланували роботу у відповідності до плану роботи МНВК, затвердженого радою комбінату протокол №1 від 31.08.2016. Питання виховання заслуховувались на нарадах при директорові, методичних зборах, на засіданнях методичної ради, ради профілактики попередження правопорушень.

Протягом навчального року в комбінаті працювало шкільна методична комісія вчителів трудового навчання, робота якого була спрямована на системний підхід до виховання учнів, підготовку їх до життя і праці, національно патріотичного виховання, впровадження в практику МНВК національної системи виховання.

Відповідно до плану роботи методичної комісії протягом навчального року було проведено 4 засідання, на яких розглядалися питання як теоретичного так і практичного характеру. Вчителі ділились досвідом використання різноманітних методів виховання. Відповідно до плану роботи методичної комісії, вчителями були проведені відкриті виховні години.

Відповідно до річного плану роботи комбінату протягом І та ІІ семестру проводились загальношкільні виховні заходи. Найбільш яскравим було свято “МНВК має талант”, “Новий рік”, “Нумо хлопці”, “Масляна”, та інше.

З метою виховання ціннісного ставлення до суспільства і держави, почуття поваги та гордості до рідного краю, народу, мови класними керівниками були проведені виховні заходи присвячені до Дня захисника України, Дню Соборності України, пам’яті Героїв Крут, до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги тощо.

З метою виховання патріотичних почуттів, бажання стати на захист рідної держави, з нагоди Дня памʼяті та примирення була організована та проведена зустріч з учасниками АТО.

Однією з важливих ланок виховної діяльності є система правового виховання в МНВК. Правоосвітницька робота здійснюється під час уроків та в позаурочний час й охоплює учнів, батьків, учителів. Для учнів 10-11х класів проходив тиждень правової освіти. В рамках проведення тижня проведено години спілкування на тему «Права та обов’язки подружжя» (Робітники Костянтинівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції).

На виконання навчальної програми з професійної підготовки в Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м.Костянтинівка виконується виробниче навчання та виробнича практика учнів 10-х класів загальноосвітніх шкіл міста. Станом на 30.05.2016р. усі учні охоплені трудовою та професійною діяльністю. З 102 учнів навчаються та працюють на виробництві та в школах міста 70 учнів, в МНВК 32 учня. Укладені договори з підприємствами, призначені, наказом по підприємству, відповідальні за дотримання ТБ та ОП підлітків.

Відповідно до плану роботи МНВК протягом І-ІІ семестру були проведені такі виховні заходи: 10 жовтня 2016 р. було організовано зустріч з заступником військового комісаріату м.Костянтинівка, де діти ознайомились з напрямками військових спеціальностей та традицій святкування дня захисника України; 17 листопада 2016р. Проведено зустріч з Інспектором Бахмутського ВП старшим лейтенантом Івановим І.І. на тему “Бесіда щодо правил дорожнього руху”, 1 грудня та 2 грудня 2016 р. проведена лекція представника ДОБФ «Оберіг» присвячена Дню толерантності до людей із СНІДом та пропаганді здорового способу життя; 2 грудня 2016 р. було організовано зустріч в рамках національно патріотичного виховання з учнями МНВК з волонтером Шевченко Н.С. яка продемонструвала фільм “Спадок нації”, зустрія із завідувачем НКП м.Костянтинівка Козаком О.С. за темою “Вбивчі предмети”.

Не дивлячись на певні здобутки при здійсненні виховної діяльності є ряд проблем. Перш за все, це недостатній показник участі учнів у конкурсах, що говорить про недостатню просвітницьку роботу вчителів комбінату.

Недостатнє інформаційно-методичне забезпечення. Необхідні матеріали вчителі знаходять за допомогою мережі Інтернет. Фахові періодичні журнали в комбінаті не виписуються.

Проведені заходи щодо формування професійної свідомості, морально-етичного виховання, духовного розвитку та соціальної відповідальності, а також розважальні програми до святкових дат, виставка робіт та ярмарка-продаж.

Постійно велася робота по попередженню дитячого травматизму, регулярно проводилися інструктажі з безпеки життєдіяльності. Ведеться робота по попередженню шкідливих звичок. Удосконалюється робота учнівського самоврядування.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии   

 
0 #13 larbugs 25.09.2021 15:43
 
 
0 #12 Pusashy 23.09.2021 16:29
 
 
0 #11 fiencelic 22.09.2021 02:28
 
 
0 #10 batobby 22.09.2021 02:01
 
 
0 #9 lasix 22.09.2021 01:57
cialis for
 
 
0 #8 Plaquenil 21.09.2021 07:14
How To Use Viagra
 
 
0 #7 fiencelic 21.09.2021 06:59
buyzithromaxinf.com/ - valtrex without prescription
 
 
0 #6 batobby 19.09.2021 17:58
buylasixshop.com/ - candian pharmacy lasix pills
 
 
0 #5 EagersSer 16.09.2021 07:33
Priligy
 
 
0 #4 chailky 16.09.2021 07:01
Plaquenil
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Наша кнопка

104x47 Код
Межшкольный учебно-производственный комбинат г. Константиновка

Опитування

Яка спеціальність Вам подобається?
 

Хто в мережі

Сейчас на сайте:
  • 16 гостей
Новые пользователи:
  • Виталий
  • Сергей