gototopgototop
03.08.2021

Корисні посилання

Степанівський МНВК

 

Міністерство освіти і науки України

 

ІППО

 

КОСТЯНТИНІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Педагогічна преса

Останні коментарі

RSS
+ 0
+ 0

 

Группа "Автослюсар"

 

 Професії, пов'язані з ремонтом і обслуговуванням автомобілів зараз затребувані як ніколи. В даний час автомобілів стало набагато більше, величезний ринок підтриманих машин, доступність кредитних програм і збільшення добробуту населення призвели до того, що автомобілі є практично в кожній родині.

 Міжшкільний навчально-виробничий комбінат м Костянтинівка проводить навчання затребуваним і високооплачуваним спеціальностями, які стануть в нагоді не тільки для побудови подальшої кар'єри, але і для обслуговування і ремонту власного автомобіля. Доступна програма, вивчення будови і конструктивних особливостей автомобіля, розвиток Автослюсарний умінь і навичок і маса секретів професії чекають учнів в нашому навчальному закладі.

Вивчаючи пристрій, роботу і ремонт двигунів внутрішнього згоряння і механізмів трансмісії, розглядаються методи і прийоми діагностики несправностей і способи їх усунення.

Крім цього учнів чекає річна (після закінчення 10-го класу) і весняна (після закінчення 11-го класу) виробничі практики, де учні зможуть наживо ознайомитися з особливостями професії.

Курс "Автослюсар" є професійним ліцензованим курсом, після закінчення якого учні допускаються до здачі державного іспиту, і після успішної здачі отримують диплом «Слюсаря з ремонту автомобілів ІІ розряду», що є важливою і впевненою щабель кой у доросле життя.

 

Курс автослесарного дела в МУПК г. Константиновка

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Наша кнопка

104x47 Код
Межшкольный учебно-производственный комбинат г. Константиновка

Опитування

Яка спеціальність Вам подобається?
 

Хто в мережі

Сейчас на сайте:
  • 7 гостей
Новые пользователи:
  • Виталий
  • Сергей