gototopgototop
27.09.2021

Корисні посилання

Степанівський МНВК

 

Міністерство освіти і науки України

 

ІППО

 

КОСТЯНТИНІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Педагогічна преса

Останні коментарі

RSS
04.02.2015 08:45
Печать PDF
+ 0
+ 0

ДКА 2017

Згідно з наказом по Костянтинівському Міжшкільному навчально-виробничому комбінату від 03.04.2017 №40 «Про порядок закінчення навчального року та проведення ДКА в МНВК в 2016-2017 навчальному році», від 21.04.2017 №47 «Про створення комісії для проведення державної кваліфікаційної атестації» було визначено та проведено державну кваліфікаційну атестацію в 11-класах з профілю «Технологія» у групах: «Кравець», «Продавець продовольчих товарів», «Кухар», «Оператор комп'ютерного набору», «Водій автотранспортних засобів категорії «ВС1С»», «Штукатур», «Секретар керівника». Звільнено від державної кваліфікаційної атестації у зв'язку з великою кількістю пропусків занять без поважної причини або вибуття із школи за різних обставин – 21 учнів. З допущених до ДКА всього склало 152 учнів 11-х класів.

Група «Швачка-Кравець»

Державна кваліфікаційна атестація у групі “Швачка-Кравець” (вчитель Леонова В.І.) проводилась в усній формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м. Костянтинівка. Складало – 13 учнів.

Усі роботи виконані на достатньому та високому рівні. Учні впевнено і вміло користуються всіма видами обладнання та пристосування. Знають послідовність та технологію обробки постільної, натільної, столової білизни, обробку окремих деталей одягу і вузлів.

Усні відповіді учнів були повними, логічними, містили аналіз і систематизацію.

Апостолова Ганна, Цюпка Олена, бездоганно виконують практичні завдання, володіють системними глибокими знаннями навчального матеріалу.

Фіщенко Єлизавета володіє узагальненими знаннями навчального матеріалу. Відповідь містила аналіз, систематизацію навчального матеріалу.

Де-які учні, як то Волинець А.,Сисоєва Д., Приходько Т. показали високий рівень як з теоретичної так і практичної частини екзамену.

А Венцель О., Матвієнко В., Ломакіна А. більш схильні до практичного виконання завдань, дотримуючись контролю якості. Відповіді містили широкі базові навички, в цілому були правильними та логічними.

Відповіді Каракуц Михайла були повними, вірними, логічними. Практичні завдання виконував вірно в повному обсязі. Відповіді та виконання практичного завдання припускались окремих неточностей, які учень виправляв самостійно.

Цигульова Юлія показала широкі загальні та базові знання. Відповідь містила несуттєві помилки, які Юлія частково виправляла. Практичне завдання виконала в повному обсязі, результат роботи відповідає діючим якісним та кількісним показникам.

Ткаченко Ілля має широкі та базові теоретичні знання, відповідь правильна, логічна і достатньо обґрунтована, практична частина завдання показала обмежений досвід практики при обробці накладної кишені з трикутним низом.

Результати атестації:

1 учень — 8 балів

5 учнів — 11 балів

3 учні — 10 балів

4 учня — 12 балів

Група «Продавець продовольчих товарів»

Державна кваліфікаційна атестація у групі “Продавець продовольчих товарів” (вчитель Шапран Н.Ф.) проводилась в усній формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м. Костянтинівка. Складало – 5 учнів.

Державна кваліфікаційна атестація показала, що учні мають достатньо високий рівень.

Учениці Лягуша Вікторія, Акульшина Влада, Жалніна Катерина мають загальні та базові теоретичні знання з таких дисциплін, як “Товарознавство продовольчих товарів”, “Основи бухгалтерського обліку”, “Організація та технологія торговельних процесів”.

Практичні навички здобували на виробничий практиці у магазинах фізичних осіб підприємців Кірєєвої Е.В. ТК “Детский мир” та Сидяченко С.В. магазин “Продукти”, які були оцінені найвищим балом — дванадцять. І це допомогло учням скласти іспити.

Лягуша Вікторія має не тільки теоретичні знання, але і на практиці вміє обслуговувати споживачів, працювати з товаром, має навички спілкуватися з постачальниками, прийняти від них товар за кількістю і якістю.

Зважування, фасування, викладка товару у торговому залі дуже добре освоїли учениці Акульшина Влада, Жалніна Катерина, Савостьянова Аліна.

А такий учень, як Мельник Дмитро має обмежений обсяг знань в оформленні документів на дрібнооптовий продаж товару. Були Виявлені помилки в оформленні накладної на продаж товару, а також і на теоретичні питання відповіді не повні.

Результати атестації:

1 учень — 9б

1 учень — 11б

3 учня — 12б

Група «Кухар»

Державна кваліфікаційна атестація у групі «Кухар» (вчитель Панькова Т.І.) проводилась в усній формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м. Костянтинівка. Складало – 29 учнів.

Всі роботи виконані на достатньому і високому рівні. Учні мають базові знання і практичні навички по приготуванню і презентації страв. Усі практичні роботи виконані на високому рівні.

Учні Богданов Ілля, Бербенець Дар'я мають високий рівень знань та вмінь з обраної професії. Учні Мехеда Маргарита, Сойнікова Катерина, Тюрев Микита, Чернявський Владислав мають конкретні теоретичні знання і навички.

Більцевич Даря та Мріхін Даніїл мають слабкий рівень знань та вмінь.

Результати атестації:

5 учнів — 12 балів

17 учнів — 11 балів

6 учнів — 10 балів

1 учень — 9 балів

Група «Оператор КН»

Державна кваліфікаційна атестація у групі «Оператор КН» (вчитель Поплавський В.І.) проводилась в усній формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м. Костянтинівка. Складало – 11 учнів.

 

Учні мають уявлення про інформацію, її властивості, інформаційні процеси та інформаційні системи, принципи будови та дії комп'ютера, уявлення про можливості використання глобальної мережі Інтернет, пошук потрібних відомостей. Навички роботи з пристроями введення-виведення даних, прикладним програмним забезпеченням загального і навчального призначення - програмами технічного обслуговування апаратної складової, операційними системами, програмами для архівування файлів, антивірусними програмами, редакторами текстів, графічними редакторами, засобами підготовки комп'ютерних презентацій та публікацій, табличними процесорами, системами управління базами даних, інформаційно-пошуковими системами.

Результати атестації:

5 учнів — 10 балів

2 учня — 11 балів

4 учня — 12 балів

Група «Водій автотранспортних засобів категорії «ВС»

Державна кваліфікаційна атестація у групі “Водій транспортних засобів категорії В,С1,С” (вчитель Хроміхін А.І.) проводилась з використанням тестів, розроблених МВС України. Складало – 36 учнів.

Державна кваліфікаційна атестація показала, що учні мають достатній та високий рівень навчальних досягнень.

 

Необхідно виділити таких учнів як Мацвей В., Маршалко А, Попов Я., Щепкін Л., Ісаак Є. Які добре виконали тестові завдання. Але учні Поволоцький, Рижиков М., Шматько М., показали низький рівень підготовки з Правил дорожнього руху.

Всі роботи виконані на високому та достатньому рівні в обсязі досліджуваної програми. Учні показали знання з УЕА, ПДР, вміння орієнтуватися в дорожньої обстановці, надавати першу допомогу при ДТП.

Учні володіють професійними навичками згідно кваліфікаційної характеристики водія згідно стандартам України.

Група «Штукатур»

Державна кваліфікаційна атестація у групі “Штукатур” (вчитель Каракуц Ю.Д.) проводилась в усній формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м.Костянтинівка. Складено іспит 13 учнів.

Всі роботи роботи написані на високому та достатньому рівні. Учні мають широкі та базові знання і вміють виконувати роботи по накиданню розчина на стіни, вирівнюванню та затирці.

Учні Калюжний В.В., Вільчик Д.І., Чернятін Д.Є., Зінченко Д.Р. мають знання конкретні, теоретичні та практичні знання.

Учні Осіпенко К.А., Рустамов Є.Є. мають не дуже високий рівень теоретичних та практичних знань.

Результати атестації:

4 учня — 11 балів

7 учнів — 10 балів

2 учня — 9 балів

Група «Секретар керівника»

Державна кваліфікаційна атестація у групі «Секретар керівника» (вчитель Поплавська Я.А.) проводилась в письмовій формі. Завдання до ДКА затверджені директором МНВК м. Костянтинівка. Складало – 18 учнів.

Всі роботи роботи написані на достатньому та високому рівні. Учні мають широкі та базові знання і здатні виконувати оформлення документів на друкарській машині і персональному комп'ютері, контроль і збереження документів, ведення діловодства з організації проведення телефонних переговорів керівника.

Учні Волкова Єлизавета, Васютінська Анастасія, Дудінська Дар'я, Кануннікова Тетяна, Прус Анастасія, Бондаренко Анастасія, Донцова Єлизавета, Ісраєлян Роза, Рошкова Валерія, Чальцева Анастасія мають знання конкретні, практичні і теоретичні знання.

Учні Аділова Маргарита, Іванова Юлія, Кошкіна Тетяна, Краснобай Дар'я, Самошкіна Вікторія, Александрова Катерина, Крамаренко Катерина, Савенко Ксенія мають з нормативних документів стосовно діяльності підприємства, ведення діловодства з організації проведення телефонних переговорів керівника запису за його відсутності інформації на приймально-переговорних пристроях.

Результат атестації

10 учнів — 11 балів

 

8 учнів — 10 балів 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии   

 
0 #12 chailky 19.09.2021 17:08
Plaquenil
 
 
0 #11 jashsmege 19.09.2021 16:48
furosemide without prescription canada
 
 
0 #10 batobby 19.09.2021 00:10
buylasixshop.com/ - furosemide wiki
 
 
0 #9 fiencelic 17.09.2021 11:09
 
 
0 #8 Pusashy 17.09.2021 09:49
 
 
0 #7 Pusashy 17.09.2021 09:40
buypriligyhop.com/ - where to buy priligy
 
 
0 #6 fiencelic 16.09.2021 17:42
buyzithromaxinf.com/ - zithromax coupons
 
 
0 #5 EagersSer 16.09.2021 17:22
Priligy
 
 
0 #4 Poerceize 16.09.2021 17:16
Zithromax
 
 
0 #3 larbugs 14.09.2021 16:15
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Наша кнопка

104x47 Код
Межшкольный учебно-производственный комбинат г. Константиновка

Опитування

Яка спеціальність Вам подобається?
 

Хто в мережі

Сейчас на сайте:
  • 21 гостей
Новые пользователи:
  • Виталий
  • Сергей